SZKOŁA PŁYWANIA SWIM SPEED „Żaki na start” .

Oferujemy

 

Nauka pływania

1) Nauka pływania dla dzieci Mimo wieloletnich starań instruktorów...

 

Organizacja urodzin

To jeden z autorskich pomysłów twórców Szkoły Pływania SWIM SPEED. ...

 

Dmuchańce Kule Wodne

Rewolucja w rozrywce, zabawie i fitnessie! Od dzisiaj można chodzić po...

Wynajem sprzętu rekreacyjnego

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą kierujemy przede wszystkim do tych z Państwa, którzy chcą uatrakcyjnić swoje imprezy. Proponujemy Państwu szeroką gamę atrakcji idealnie nadających się do zastosowania na wszelkiego typu imprezach plenerowych, promocyjnych, firmowych, dożynkach, piknikach, urodzinach i innych! Gwarantowana zabawa nie tylko dla najmłodszych!
Bezpieczna zabawa. Sprzęt posiada niezbędny atest oraz ubezpieczenie. Obsługą urządzeń zajmuje się wyspecjalizowana kadra.  W zakładkach opisujemy sprzęt, który posiadamy.
Zapewniamy, iż dzięki naszej bogatej ofercie każda impreza będzie niezapomnianą przygodą pełną wrażeń i atrakcji. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje oraz zapewniamy konkurencyjne ceny.

  • KULE WODNE

 Kule wodne to Rewolucja w rozrywce, zabawie i fitnessie!
Od dzisiaj można chodzić po wodzie!
Kule wodne są światową nowością w rozrywce dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zasada działania jest bardzo prosta! Uczestnik zabawy wchodzi do kuli, my pompujemy powietrze , zamykamy kulę i gotowe. Uczestnik jest szczelnie zamknięty i może wchodzić do wody bez zamoczenia. Ludzie w kuli przewracając się mają świetną zabawę, zresztą nie tylko oni, ale również i obserwatorzy na brzegu. Kulę Wodną można również stosować przy okazji eventów do zorganizowania wyścigów, biegów na czas, czy prób zręcznościowych.  Jeżeli festyn lub dana uroczystość znajduje się nad wodą można kule puszczać na danym akwenie.  Znajduje się ona wtedy na uwięzi (na linie 25 m) co zapewnia bezpieczeństwo. Obsługą kul są ratownicy wodni, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo. Posiadamy kule przezroczyste, ale także kolorowe (zielone, różowe itp.) Jeżeli nie ma dostępu do żadnego akwenu posiadamy specjalny basen do kul.


                                                               

 

  •    ZJEŻDŻALNIA DMUCHANA

 Urządzenia te cieszą się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem wśród dzieci.  Sprawiają naszym maluchom ogromną frajdę i radość wspólnej zabawy z rówieśnikami. Posiadamy różnej wielkości zjeżdżalnie dla najmłodszych jak i starszych dzieciaków Zjeżdżalnia dmuchana to podstawowe urządzenie na każdym festynie czy pikniku. Posiadamy zjeżdzalnie średnią ze słonikami oraz zjeżdzalnie dużą tygrysek.

 

                                                            

  • ZAMEK DO SKAKANIE I BASEN Z SUCHYMI PIŁECZKAMI

Baseny z piłeczkami są propozycją dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają nurkować wśród mięciutkich, plastikowych piłeczek. Zamki z piłkami są jedna z najbardziej lubianych atrakcji naszych małych milusińskich. Stanowią miejsce, gdzie dzieci bez wahania mogą wskoczyć i bawić się na całego. Są niezastąpionym elementem każdego obiektu zabaw. Urządzenia te zapewniają bezpieczną, świetną zabawę, niosąc niezapomniane wrażenia

                                                           

  • TRAMPOLINA

Trampolina od kilku dobrych lat cieszy się coraz większą popularnością. Dzieje się tak dlatego, że należy ona do urządzeń, które sprawiają radość zarówno dzieciom jak i dorosłym. Każdy może spróbować swoich sił odbijając się do góry. To wspaniałe urządzenie może ubarwić Państwa festyny i zapewnić miłą atmosferę. Posiada specjalne zabezpieczenie dzięki czemu jest  w  100% bezpieczne.

                                                               

 

  • SAMOCHODY NA AKUMULATOR - HUMMER H2

Szał wszystkich imprez plenerowych !! Suoer zabawa dla twojego dziecka. Twoje dziecko zmierzyć się może na torze dla samochodzików na akumulator. Świetna zabawa dla dzieci w wieku 3-7 lat. Posiadamy kilka modeli samochodów. Każde dziecko może spróbować sił w prowadzeniu samochodów. Super atrakcja dla dzieci ale i rodziców.

                                                               

  • WATA CUKROWA I POPCORN

Wata cukrowa oraz popcorn to niezmienny od lat uwielbiany przez dzieci i dorosłych smakołyk, podobnie i dziś jest wielką atrakcją imprez plenerowych!

                                                                     

  • MALOWANIE TWARZY

Malowanie twarzy, zyskuje popularność nie tylko wśród dzieci. Koty, psy, inne zwierzęta oraz sławni bohaterowie coraz częściej stają się inspiracją do przebrania się na bal karnawałowy. Za wspaniałą kolorową maską można ukryć twarz i bawić się do białego rana nie przejmując się, że gdzieś ją zgubimy.


                                                                                  

  • PIŁKARZYKI , TRAMBAMBULE STOŁY DO PIŁKI NOŻNEJ

Stół do piłkarzyków okazał się doskonałym sposobem na interesujące spędzenie czasu z przyjaciółmi. Pomimo braku praktycznie jakichkolwiek wymagań kondycyjnych wobec uczestników zabawy, zapewnia sportowe emocje na najwyższym poziomie.

Standardowe stoły do piłkarzyków przystosowane zostały do gry dla 2 – 4 osób. Jest to rozrywka zapewniająca nie tylko emocjonującą rywalizację, ale także wymagająca skoordynowanej współpracy pomiędzy zawodnikami znajdującymi się po tej samej stronie stołu.

wynajmujemy:
- na imprezy firmowe
- na urodziny dzieci doroslych
- eventy
-spotkania integracyjne

Dmuchana Ścianka Wspinczkowa Żółwik średnia 6 m

Super urządzenie dla najmłodszych pociech szukających wrażeń na pancerzu Żółwika. JEst to zupełna NOWOŚĆ !! TEGO ROKU!! Super urządzenie gdzie każde dziecko może powspinać się na żółwika poskakać po miękkiej poduszce lub bezpiecznie poganiać się z przyjaciółmi w jego krajnie Serdecznie Polecamy szczególnie zestw ze Zjeżdżalnią dmuchną (SŁONIK , LUB TYGRYSEK)

CENNIK WYNAJMU :

Cena wynajęcia jednego sprzętu – od 100 Zł/godzinę  +  ewenrualny koszt dojazdu do uzgodnienia. Każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie.

Przy wynajęciu sprzętu na dłużej niż 4h dojazd w obrębie woj łódzkiego gratis !!

Więcej informacji : Tel: 509-58-31-31