SZKOŁA PŁYWANIA SWIM SPEED „Żaki na start” .

Oferujemy

 

Nauka pływania

1) Nauka pływania dla dzieci Mimo wieloletnich starań instruktorów...

 

Organizacja urodzin

To jeden z autorskich pomysłów twórców Szkoły Pływania SWIM SPEED. ...

 

Dmuchańce Kule Wodne

Rewolucja w rozrywce, zabawie i fitnessie! Od dzisiaj można chodzić po...

O nas

Jesteśmy małżeństwem, którzy wykonują swoją pracę z pasją.
Połączyło nas hobby jakim jest właśnie pływanie.  Posiadamy uprawnienia niezbędne do prowadzenia zajęć nauki pływania, które opisujemy  poniżej.


Bartłomiej Żak-  instruktor pływania, nauczyciel Wychowania Fizycznego w zespole szkół Sportowych w Aleksandrowie Łódzkim prowadząc zajęcia treningowe w klasach sportowych z rozszerzonym pływaniem , Ratownik WOPR posiadający zawodowe uprawnienia ratownicze oraz kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Swoje umiejętności bardzo dobrze wykorzystuje w pracy z dziećmi.  Trenował w latach 1996-2002 w klubie pływackim WISŁA PUŁAWY. Swoje początki w nauce pływania rozpoczął w 2002 roku na basenie UKS NIWA w Puławach.  Jego wychowankami są zawodnicy zdobywający zacne miejsca na arenie ogólnopolskiej. Uczestniczył w różnego rodzaju kursach doszkalających  m. In. Kurs Starszego Ratownika WOPR, Młodszego Instruktora WOPR, kurs pływania sportowego. Stawiając na jakość ciągle podnosi swoje umiejętności w tym roku uczestniczył w seminarium nt.  Systemu pomocy psychologiczno-pedagogicznej – ITEP, PDW, KIPU w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych. Od 2006 roku szkoli dzieci i młodzież na basenie MOSIR w Zgierzu. Prowadzi także kursy Młodszego Ratownika WOPR, szkoliłem także wojskowych do specjalnych służb GROM. Moimi wychowankami jest już około 500 osób. Moją pasją są także sporty motorowodne. Posiadam uprawnienia Starszego Sternika Motorowodnego i uwielbiam spędzać czas podróżując motorówkami.

 


Bogumiła Żak- Instruktor sportu o specjalizacji pływanie od wielu lat związana ze zgierskim pływaniem, trenowała w zgierskim klubie sportowym, w wodzie czuje się jak rybka, 1/3 swojego życia spędziła na treningach pływackich. Posiada bardzo duże doświadczenie z pracy z dziećmi pracując z nimi już od 2007 r.  Ratowniczka WOPR posiadająca kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Pracowała jako Ratownik w Aquaparku STACJA NOWA GDYNIA dbając o bezpieczeństwo kąpiących oraz jako instruktor pływania grup szkolnych oraz przedszkolnych a także specjalistka do treningu indywidualnego w wodzie klienta personalnego . Prowadziła również szkolenia z pierwszej pomocy dla szkół podstawowych w Zgierzu. Czynna ratowniczka pracująca jako RATOWNIK WOPR w weekendy w Miejskim Zakładzie Kąpielowym w Zgierzu.  Specjalistka nauki pływania stylem grzbietowym oraz klasycznym,. Dzieci ją wprost uwielbiają.. Posiada także uprawnienia Starszego Sternika Motorowodnego pływając latem motorówkami. Brała udział  także m.in. w różnego warsztatach pływackich oraz pokazach interaktywnych gdzie wykorzystywane są najnowsze sposoby nauki pływałnia. Jej wychowankami są dzieci które zaczynały od podstaw a w tej chwili są ratownikami i na co dzień obcują w wodzie.