SZKOŁA PŁYWANIA SWIM SPEED „Żaki na start” .

Oferujemy

 

Nauka pływania

1) Nauka pływania dla dzieci Mimo wieloletnich starań instruktorów...

 

Organizacja urodzin

To jeden z autorskich pomysłów twórców Szkoły Pływania SWIM SPEED. ...

 

Dmuchańce Kule Wodne

Rewolucja w rozrywce, zabawie i fitnessie! Od dzisiaj można chodzić po...

Kadra

Nasi instruktorzy to ludzie młodzi, energiczni z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi mający cel jakim jest nauczenie Ciebie lub Twojego Dziecka jak najlepiej stylowo i technicznie pływać oraz przekonać do otoczenia wodnego. Oto ich sylwetki:

Katarzyna Palmowska
- Instruktor Pływania Sportowego, ratownik WOPR. Pracuje w Aquaparku STACJA NOWA GDYNIA w Zgierzu na stanowisku Ratownika WOPR oraz Instruktora Pływania i Aqua aerobiku, Prowadzi tam zajęcia nauki pływania dla grup szkolnych i przedszkolnym oraz zajęcia gimnastyki w wodzie.  Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego gdzie studiowała Wydział Nauk o Wychowaniu.
Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. Dzieci bardzo za nią przepadają. Posiada uprawnienia Trenera Aqua 1oraz kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Tomasz Wojda –  Instruktor sportu ze specjalizacją pływania, Ratownik wodny pływalni, śródlądowy i morski, Starszy sternik motorowodny, , Płetwonurek OWD, Sędzia pływania PZP kl. I. oraz Ratownik spływów kajakowych.
Od 2005 roku związany z sekcją ratownictwa sportowego Zgiersko – Łęczyckiego WOPR.
Wielokrotny uczestnik zawodów wojewódzkich,  krajowych z cyklu GP Polski w Ratownictwie Wodnym, a także dwukrotny reprezentant województwa łódzkiego na Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym w latach 2009, 2010. Uczestnik międzynarodowego mitingu ratowniczego „Colmar Cup” (Francja 2010). Zdobywca 2 miejsca w klasyfikacji końcowej GP Polski w Ratownictwie Wodnym (2010) w konkurencji 100m ratowanie z pasem ratowniczym.
Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie studiował na kierunku: pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej. Swój czas wolny spędza aktywnie ruchowo
Czynny ratownik WOPR dbający o bezpieczeństwo kąpiących na basenie MOSIR w Zgierzu.