SZKOŁA PŁYWANIA SWIM SPEED „Żaki na start” .

Zawody pływackie

17 listopada na basenie MOSIR w Zgierzu odbyły się Wojewódzkie Amatorskie Zawody Pływackie FAMILY CUP w których nasza Szkółka brała udział. Z naszej Szkółki startowało  nas ponad 70 zawodników. Najmłodszym był 4-latek Dominik Fortuniak. Przedszkolaki bawili się świetnie i miła atmosfera nas nie opuszczała. W kategorii Przedszkola najlepsza była AGATA LEWANDOWSKA zdobywając srebro, JAKUB JABŁOŃSKI zdobył 3 miejsce. W Kategorii Gimnazjum najlepszy był MATEUSZ ŻYWICA a PATRYK ZARĘBSKI zdobył 3 miejsce.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych wysokich wyników i postępów. Zobaczcie sami jak było. A było naprawde wspaniale.

 

{gallery}gallery/zawody/FamilyCup{/gallery}

 

Na popularnych zawodach zgierskich Memoriał Zawora wielu uczniów naszej szkoły pływania osiągnęło wysokie wyniki. Najmłodszy uczestnik FILIP MALON (6lat) zdobył 3 miejsce a jego rówieśniczka AGATKA LEWANDOWSKA zdobyła srebro, sześciolatka JULIA FORTUNIAK zajęla 4 miejsce, a pięciolatka PATRYCJA URBAŃSKA 5 miejsce. MALUCHOM gratulujemy.

Najlepszymi zawodnikami z naszej szkoły pływania była FILIPIŃSKA ALEKSANDRA która zajęła dwa piewsze miejsca w kategorii 4-6 Szkół Podstawowych w stylu grzbietowym oraz klasycznym oraz MATEUSZ ŻYWICA, który zdobył 1 miejsce w stylu motylkowym w kategorii Gimnazjum.

Startowało z naszej szkoły pływania 50 osób i wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie doskonalenia pływania.

Oto kilka zdjęć z zawodów.

{gallery}gallery/zawody{/gallery}